Zpráva pro umístění na stránkách SABZO

Vážení běžečtí přátelé,

dovolte mi pár poznámek k úternímu shromáždění (valné hromadě):

1/ Obrovské díky organizátorům, že uspořádali akci, kde jsme se po delší době opět mohli všichni sejít, vše proběhlo v příjemném prostředí se skvělým občerstvením (asi díky především Pavlovi Novákovi), většina našich běžeckých kolegyň se objevila v letních šatech, tak, jak je neznáme, nové dresy k 40. výročí jsou pěkné, takže vše bylo příjemné a inspirativní.

2/ Možná trochu na shromáždění zaniklo, že jediný člověk na této planetě, který aktivně absolvoval všechny ročníky SABZO od toho prvního až k tomu poslednímu v loňském roce, a pokračuje stále dále, je ZDENA NORKOVÁ !!!!. Za mě obrovský obdiv, gratulace a smekám všechny své klobouky.

3/ A také trochu zaniklo, že tentokrát nebyl vyhlášen SKOKAN roku a že nebyl předán putovní pohár. Po dohodě s bývalým předsednictvem a posledním držitelem Karlem Cedrychem jsem rozhodl, že vzhledem k mimořádnému roku 2020 tuto soutěž nebudeme hodnotit za rok 2020, ale soutěž pokračuje – pokud se nestane nic mimořádného, bude nový Skokan vyhlášen podle výsledků roku 2021 s porovnáním s výsledky roku 2019. Tak se snažte a běhání ZDAR.

Vláďa Rožánek

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.