Pomáhejte dětem s Bárou Špotákovou v neděli 5. června

Milí přátelé DEJME DĚTEM ŠANCI,

den dětí se nezadržitelně blíží a spolu s ním i start 8. ročníku projektu Běhám(e) pro děti.
Ten se letos historicky poprvé uskuteční v obou jeho podobách – celorepublikově online i formou sportovně-zábavného odpoledne v pražském parku Na Pankráci.

Za poslední dva „kovidové“ roky, kdy nebylo možné společenské akce pořádat, bohužel skokově narostly ceny dodavatelů, kteří nám v minulých letech poskytovaly své služby za zlomkové ceny. Proto se na vás obracíme s prosbou o podporu dětí prostřednictvím tohoto krásného projektu.

Přijďte si s námi, Bárou Špotákovou a Vláďou Hronem užít krásné odpoledne, oslavit den dětí a podpořit děti z dětských domovů!

Na osobní setkání s vámi všemi se již moc těšíme a doufáme, že se v neděli 5. června potkáme v parku Na Pankráci v hojném počtu. Vy, kteří máte pražský park Na Pankráci daleko, nás můžete podpořit zakoupením registrace online za symbolickou cenu 149 Kč.
Na stránkách www.behamprodeti.czsi můžete vybrat z 5 kategorií, registrovat můžete i ty nejmenší sportovce v kategorii Rychlá Rota.

Stejně jako v minulých letech soutěžíme v tombole o hodnotné ceny!
Těšit se můžete na PlayStation VR, sadu kuchařek Jíme Zdravě, vstupenky do rodinného parku Mirakulum a mnohem víc!

Pomoci nám můžete také tím, že řeknete o akci svým blízkým, kamarádům či kolegům. Sdílením informací o tomto krásném projektu nám pomůžete oslovit nové potenciální podporovatele a navýšit podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů.

Vítězem je každý, kdo pomáhá.

Děkujeme a těšíme se na vás!

za celý tým DDŠ 
Sarah Christensenová

Pro zájemce zajistím foto s Bárou Špotákovou :-).Vláďa R.

fotka: Bára a VR

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.