Závod č.31 - Ivův běh - Žvahov - Dívčí hrady - Út.25.8.2015 - komentář od Michala procházky

Vážení přátelé,
omlouvám se těm, které bude tento email obtěžovat, ale přesto bych rád napsal pár slov o úterní události. Nechci samotnou krádež příliš rozebírat, jen uvedu, že naprosto nevěřím, že by oním zlodějem byl někdo z nás ze SABZO (bylo nás 30 z celkových 49 startujících). Spíš bych ale rád mluvil pozitivně o tom, co následovalo.
Okamžitě mi nabídli pomoc prakticky všichni, kdo ještě zůstali na místě. Nerad bych na někoho zapomněl, přesto chci jmenovitě poděkovat pořadateli Petru Adamovi a Radku Dolejšovi, z jejichž telefonů jsem vyřídil základní věci na místě. Důležitou roli pak sehrál Luděk Pilný, který mě dovezl nejprve na policii, a pak i na další místa při složité záchranné akci. Tu jsem koordinoval z jeho pracovním telefonu, tak snad jsem mu nepřešvihnul jeho limit, a taky mu zbylo něco benzínu v nádrži. Jmenovaní mají u mě nejpozději na výroční sešlosti jako malou kompenzaci minimálně jednu rundu dle svých preferencí.
Musím každopádně říct, že nejpozději po úterku jsem moc rád, že patřím mezi běžce SABZO. Pomoc, kterou jste mi nezištně poskytli, je pro mě hodně příjemným zjištěním, které považuju za důležitější než pár ztracených věcí.
Pokud budete chtít cokoli z výše uvedeného zveřejnit na webu, budu jedině rád.
S úctou
Michal Procházka

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.