Motokovský memoriál - Út. 18.8.2020 - 3.výsledky

Výsledky závodu ,,Memoriál Motokovu“ ze dne 18. srpna 2020
Místo konání: Krčský les – start poblíž hotelu Nosál
Délka závodu: cca 3,7 km pro muže i ženy – asfalt, šotolina, lesní cesty, jde o trasu, po které probíhal prapůvodní závod
Počasí: po bouřce a dešti, dusno, 22°C
Po skončení závodu byla připomínka ke značení trasy, ale ukázalo se, že jedna závodnice si výklad trasy chybně zafixovala.
Na tento běh, který nebyl v oficiální termínovce SABZA pro rok 2020 a o jeho uspořádání bylo rozhodnuto až dodatečně, přišlo celkem 23 závodníků a závodnic, které neodradila bouřka s prudkým deštěm, která se přehnala přes Prahu hodinu před samotným závodem. Z vítězství se nakonec radoval Pavel Kolbaba, který až v závěru závodu porazil Jirku Janečka doslova o pár centimetrů. V ženách byla nejlepší Simona Soukupová, celkově na 7. místě.
Hlavní organizátor tohoto závodu Jirka Šnajberk pro všechny účastníky připravil malou upomínku na počátky tohoto závodu, když jeho první ročník se konal již před 37 lety a kterého se zúčastnili i dva závodníci z Motokovu p. Štěpánek a pí. Procházková, kteří již mezi námi bohužel nejsou a na pořádání závodů SABZA se v minulosti aktivně podíleli. Tři závodníci z původní startovní listiny přišli i na dnešní závod a spolu s dalšími účastníky si jej zaběhli po jeho skoro původní trase (menší odchylky od původní trasy z důvodu bujného porostu).
Pořadatelé SABZA děkují všem zúčastněným a snad situace dovolí, že se potkáme se všemi na našich dalších závodech.

Staré výsledky od Jirky Šnajberka:

Motokovský memoriál – Út. 19.4.1983 – Jiří Šnajberk

Nové výsledky od Heleny Nové

Motokovský memoriál – Út. 18.8.2020 – Helena Nová

Přepočet a body SABZO od Pepy Urbana

Motokovský memoriál – Út. 18.8.2020 – Pepa Urban

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.